EPosta Listesi

E-posta adresinizi aşağıdaki forma ekleyin, güncel haber, duyuru ve etkinlikleri e-posta ile gönderelim.

Adı soyadı :
E-posta :
Eylem : Ekle Çıkar
 

  DENİZLİ'de HAVA 
  DENIZLI

 
 
 • DUYURU

  2023/2024 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI BURS BAŞVURU KONTENJAN SAYISI DOLMUŞTUR. 

  İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER, YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILINDA TÜM ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİZ..

   

   

   

Duyurular
 
 • Dernek Duyuruları

  Duyurularımızı bu alandan takip edebilirsiniz..

Günün Sözü
 
Sözünle cömert, fiilinle cimri olma.(Zeyd bin Sabit)
Anket
 
İnternet sayfamızı nasıl buldunuz?

 

HAKKIMIZDA

Ersağ Limited Şirketi Temizlik ve Kozmetik Ürünleri  üreten, üretmiş olduğumuz ürünleri kendi Network Marketing  Sistemimizde satışını yapan bir firmadır.

2006 yılında Denizli’de kurulup faaliyetlerini sürdüren firmamız kısa bir zamanda ülkemizin her köşesinde ismini duyuran, ürünlerini kullandıran, ayrıca Avrupa’ ya da ürünlerini taşıyarak birçok Avrupa ülkesinde adından söz ettiren,  %100 yerli sermayeyle kurulmuş bir firmadır. 

Ersağ Firması üretmiş olduğu ürünleriyle bu gezegende yalnız insanların yaşadığını düşünmeyerek, bu gezegeni  insanlar, hayvanlar ve bitkiler ile ortaklaşa paylaşarak yaşadığımız düşüncesi  ile Fosfatsız Temizlik Ürünleri üreterek çevre sağlığını ön plana çıkarmıştır. Üretmiş olduğumuz  Temizlik ürünleri ile Çevre ve İnsan Sağlığını düşünüp bu konudaki yapmış olduğumuz hizmetin haklı gururunu ve sevincini bizim gibi düşünen 1.350.000 Ersağ Çevre Gönüllüsü ile amaç ve hedeflerimizin en üst basamağına çıkmak için her daim çalıştık ve çalışacağız. 

Şirketimiz kurulduğu günden bu yana birçok Sosyal  Projeye imza atmış ve bundan sonrada atmaya devam edecektir. 

2013 Eylül ayında  Şirketimiz Ersağ Yardımlaşma Derneği’ni  kurmuş, bu Dernek vasıtasıyla da ihtiyaç sahibi öğrencilere Eğitim Desteği sağlamayı amaç edinmiştir.